Bimera Ambalaj ,
2006 yılında pastane ve çikolata sektörüne artı değer katmak ve sektörün ahşap ambalaj ihtiyaçlarını karşılamak için yola çıktık.Ahşap ambalaj fikrini bir adım ileriye taşıyarak fark yarattık.Hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için hiç durmadan yol aldık.

Bugün, Davutpaşa'da küçük bir atölyede başlayan hayallerimiz Birlik Sanayi Sitesindeki modern tesisinde devam etmektedir.Kendi bünyemizde sağladığımız disiplin, hedeflediğimiz amaç ve inandığımız ilkelerden asla taviz vermedik. Tüm Türkiye'den yüzlerce müşterimiz ile tek vücut olup büyüdük. Gıda Ambalajı ile başlayan süreç gelişerek promosyon, tekstil ambalajları ve kuyum sektörü ile devam etti. Büyüme sürecinde her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Müşteri odaklı kalite anlayışı, personelimize sağladığımız eğitimlerle TOPLAM BAŞARI ilkesini sağladık.

Teknolojiye her zaman inandık. Gelişen makine sistemlerini takip ederek, makine kulvarını hem Türkiye'den hem de Dünyadan alınan makinelerle zenginleştirdik.

Misyon olarak, müşterilerine en iyi hizmeti ve desteği sunmayı ülkemizde ve Dünyada ahşap ambalaj ürünlerini her sektöre sunmayı hedef aldık.

Ahşap ambalajda BİMERA' yı tercih eden herkese teşekkür ederiz.

BİMERA AMBALAJ LTD ŞTİ.